De "Singer Rotation" in KaraFun organiseert automatisch de wachtrij, zodat alle zangers eerlijk aan de beurt komen tijdens de sessie. Deze exclusieve pro-functie maakt het eenvoudig om groepen en zangers te beheren en zorgt voor een soepele karaoke-ervaring zonder handmatige aanpassingen.
Om deze functie te activeren:
- Klik op het uitklapmenu "Queue" onder de speler en selecteer "enable Zangerrotatie"
- Bestaande wachtrij-items worden automatisch toegevoegd aan de Zangerrotatie, onder een Niet-toegewezen Groep

Hoe beheert de Zangerrotatie de volgorde van de zangers?
De Zangerrotatie werkt met groepen.- Een groep bestaat uit een of meerdere zangers.
- Standaard komt één groep overeen met één afstandsbediening.
- De host kan meerdere groepen samenvoegen door met de rechtermuisknop op de groepsnaam te klikken.
- De host kan ook handmatig groepen aanmaken als hij de afstandsbedieningsfunctie niet wil gebruiken.
(Bij het toevoegen van een nummer verschijnt er een pop-up waarin de host kan kiezen om het aan een groep toe te wijzen of een nieuwe te creëren.)
Hoe wijzig je de volgorde binnen de Zangerrotatie?
Zodra u de "Singer Rotation" hebt geactiveerd, zijn er 2 weergaven beschikbaar: De wachtrij en de Zangerrotatie zelf. De wachtrij toont de liedvolgorde, maar voor beheer raden we aan de 'Zangerrotatie'-weergave te gebruiken.Er zijn verschillende opties om de volgorde van nummers te wijzigen:
- U kunt de volgorde van de groepen wijzigen door op "Reorder groups" te klikken in de Zangerrotatie weergave.
- U kunt een nummer verplaatsen naar een andere positie binnen een groep (alleen binnen de Zangerrotatie weergave) door te klikken en slepen.
- U kunt ook een nummer naar een andere groep slepen.
- Tot slot kunt u met de rechtermuisknop op een nummer klikken en "Play with priority after" selecteren.
Opmerking: Het gebruik van deze functie overschrijft de gebruikelijke regels van de Zangerrotatie, wat betekent dat bijvoorbeeld een enkele groep twee keer achter elkaar kan zingen.


Opmerking: Wanneer de Zangerrotatie is geactiveerd, zijn alleen de nummers van uw groep zichtbaar op de afstandsbediening.
Tips
- Groepen kunnen niet worden uitgeschakeld, maar u kunt een enkele zanger in elke groep plaatsen om de zangers gelijkmatiger te verdelen en lange wachttijden te vermijden.
- Moedig zangers aan om nummers toe te voegen via hun afstandsbediening in plaats van de host te vragen dit te doen voor een soepelere organisatie.
- Herorden groepen als u de zangvolgorde halverwege de sessie wilt aanpassen.
- Gebruik priority play met mate om de rotatie eerlijk te houden.
Hulp nodig bij het gebruik van de Singer Rotation? Neem gerust contact op met ons ondersteuningsteam.